KakanjLive | Srijeda, 20.01.2021. godine

Pobjeda odbojkaša Kaknja u Ljubinju

15.12.2020. - U XI kolu Premijer lige, odbojkaši Kaknja na gostovanju u Ljubinju ostvarili četvrtu ovosezonsku pobjedu i revenaširali se ekipi „Ljubinje Bankom“ za poraz u Kaknju

kakanjvrsta
Nakon tri uzastopna poraza, odbojkaši Kaknja uspjeli su osjetiti slast pobjede. Na gostovanju u Ljubinju bili su uspješniji od ekipe „Ljubinje Bankom“ i osvojili dva važna boda. Do pobjede su došli u tajbreku, u kojem su bljesnuli punim sjajem i odlučujući set riješili u svoju korist s devet poena razlike (6:15). Domaći su prvi set dobili na poen razliku (26:24), a drugi i treći set pripao je ekipi Kaknja (20:25 i 16:25), u kojima su izabranici trenera Almira Aganovića bili bolji i premoćniji. Nažalost, posustali su u četvrtom setu i pitanje pobjednika odlučeno je u tajbreku.

Rezultati XI kola
KALESIJA: Bosna- Maglić 3:1, LJUBINJE: Ljubinje Bankom – Kakanj 78 2:3, ORAŠJE: Domaljevac-Modriča 3:0, SARAJEVO: Bosna – Borac igrano kasnije, BRČKO: Mladost –Jedinstvo odloženo.