KakanjLive | Ponedjeljak, 27.09.2021. godine

OKK Čelik slavio u Kaknju

28.02.2021. - Košarkaši Kaknja i Čelika odigrali su u utakmicz 19. kola košarkaškog prvenstva BiH. Očekivanu pobjedu velikom razlikom ostvarila je ekipa Josipa Pandže, rezultatom 58:93.

kakanjcelik
Prva četvrtina je protekla s dosta obostranih greški i promašaja. Ukupno 25 poena je postignuto u deset minuta i taj period je završio rezultatom 13:12 u korist domaćina. Na veliki odmor se otišlo s prednošću od deset peone za goste (30:40). Na kraju trećeg perioda na semaforu je bilo 51:67 za Čelik. U posljednjoj četvrtini igra Kaknja se potpuno raspala. Konačan rezultat utakmice bio je 58:93 (13:12, 17:28, 21:27, 7:26) za ekipu Čelika. Najefikasniji pojedinci u pobjedničkom sastavu bili su Haris Delalić sa 26, te Milivoje Božović sa 21 poenom. U redovima Kaknja Miloš Pajović je upisao 20 poena. Kakanj je upisao i 14 poraz, te je jasno da će ovaj klub naredne sezone igrati u A1 ligi.