KakanjLive | Utorak, 20.04.2021. godine

Minimalan poraz Mladosti u Banjaluci

20.03.2021. - Borac je u 23. kolu Premijer lige BiH savladao Mladost sa 1:0

hirosMladost nije iskoristila  šamsu u 38.minuti kada je Pavlović dobro intervenisao na šut Aliću iz slobodnog udarca, a odbijenu loptu Dejanović nije poslao u prazan gol. Pet minuta kasnije još jedna odlična šansa za Mladost. Šarić je u prilici, ali ne zabija, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:0.

Napadi Borca isplatili su se u 68. minuti meča. Dupli pas su odigrali Ziljkić i Subić, defanzivci gostiju Šabanović i Mahmić propuštaju loptu, a Subić to koristi i zabija za 1:0.Do kraja je Borac bez većih problema priveo meč kraju i došao je do važna tri boda u borbi za sami vrh tabele.

Borac - Mladost 1:0

Borac: Pavlović, Uzelac, Ćorić (Dujaković), Ziljkić(Kujundžić), Ćosić, Vojnović, Brtan (Molls), Subić, Vranješ, Mehanović (Moraitis), Zakarić (Meleg).

Mladost (DK): Velić, Alić, Žulj, Šabanović, Ćerimagić (Miljanović), Jahić, Šarić (Vladić), Dejanović, Mahmić, Jusić(Vazda), Begić(Handžić).