KakanjLive | Subota, 18.08.2018. godine

Zrinjski izborio četvrtu utakmicu

19.05.2018. - Četvrta utakmica finalne serije igra se u Aleksandrovcu, Zrinjski poveo sa 2:1

zrinjski-igokea-02

U šokantnoj završnici HKK Zrinjski pobijedio je Igokeu rezultatom 71:65 u trećoj finalnoj utakmici košarkaškoga Prvenstva BiH. Ovom pobjedom momčad Zrinjskoga povela je u finalnoj seriji 2-1 te se borba za prvaka nastavlja u srijedu u Laktašima.
U prepunoj dvorani na Bijelom Brijegu domaći igrači furiozno su otvorili susret. Dobrom odbranom i uigranim napadima lako su došli do vodstva kojega su do kraja četvrtine samo povećavali. Prva četvrtina brzo je otišla u korist domaćih rezultatom 24:8.Druge dvije dobili su gosti, međutim to nije bilo dovoljno da se neutrališe veliki zaostatak iz prvih deset minuta. Posljednju četvrtinu u dramatičnoj završnici dobio je Zrinjski jednim poenom razlike i odveo finalnu završnicu u četvrtu utakmicu.

ZRINJSKI – IGOKEA 71:65
(24:8, 16:17, 10:20 I 21:20)

Treća utakmica finalnog doigravanja za prvaka BiH.Dvorana Bijeli Brijeg. Gledalaca 2000. Sudije: Ademir Zurapović, Nermin Nikšić I Maid Lasetović. Komesar Hariz Bilić.
ZRINJSKI:Marko Ramljak 13, Ivan Miličević 9, Aleksandar Sokolović 11, Torrion Brummit 10, Sven Smailagić 14, Vedran Princ, Josip Golemac, Mario Petrić, Marko Ljujić 2, Ivan Kuzman, Ljubo Šamadan 7, Luka Igrutinović 5. Trener: Hrvoje Vlašić.Asistenti: Tihomir Mustapić I Miran Pehar.
IGOKEA:Robert Rikić 4, Stefan Glogovac 5, Vuk Radivojević 6, Dominic Artis 26, Aleksandar Ponjavić, Nikola Gajić 4, Đorđe Milošecvić 6, Aljoša Janković, Dalibor Ilić 4, Nemanja Nikolić, Marko Ljubičić 6, Nikola Jevtović 8. Trener: Žarko Milaković. Asistenti: Milutin Latinčić i Zoran Petković.