KakanjLive | Srijeda, 28.06.2017. godine

Zbirni izvještaj Biznis lige u malom nogometu

27.04.2016. - Objavljujemo tabele i rezultate po grupama, sa listom strijelaca i popisom preostalih utakmica iz takmičenja u grupnoj fazi

Biznis liga u malom nogometu “Kakanj 2016.” (V kolo) se nastavlja u subotu 30.04.2016. godine u Sportskoj dvorani Kakanj sa početkom u 16:00 sati.

Raspored utakmica Biznis lige za subotu 30. aprila
16,00 Crveni kst/križ - Hari Electrics
16,40 ADS Komerc - Rudstroj
17,20 RMU - Perutnina Ptuj
18,00 UPOK - Grijanje Biovet
19,00 Termoelektrana - Šumarija
19,40 Općina Kakanj - Tvornica cementa
20,20 Delta Petrol - Prosvjeta

Grupa A

Tabela

1.Rudnik Kakanj 2 2 0 0 8:3 6
2.Dom zdravlja 3 1 1 1 6:5 4
3.UPOK Kakanj 3 1 0 2 5:6 3
4.Perutnina Ptuj 2 1 0 1 1:2 3
5.Grijanje Biovet 2 0 1 1 3:7 1

Rezultati do sada odigranih utakmica u grupi A: UPOK - Rudnik Kakanj 2:3, Dom zdravlja - Perutnina Ptuj 2:0, UPOK - Dom zdravlja 3:2, Rudnik Kakanj - Grijanje Biovet 5:1, UPOK - Perutnina Ptuj 0:1, Dom zdravlja - Grijanje Biovet 2:2.
Raspored preostalih utakmica u grupi A: UPOK - Grijanje Biovet, Rudnik Kakanj - Perutnina Ptuj, Rudnik Kakanj -Dom zdravlja, Perutnina Ptuj - Grijanje Biovet.

Grupa B

Tabela
1. DEELA 3 2 1 0 13:1 7
2. KSC Kakanj 3 2 1 0 4:4 6
3. Tvornica cementa 2 2 1 1 0:3 1
4. Općina Kakanj 2 2 0 2 1:10 0

Rezultati do sada odigranih utakmica u grupi B: KSC Kakanj - Općina Kakanj 1:0, Tvornica cementa - DEELA 0:0, KSC Kakanj - Tvornica cementa 3:0, Općina Kakanj - DEELA 1:9, KSC Kakanj - DEELA 0:4.
Raspored preostalih utakmica u grupi B: Općina Kakanj - Tvornica cementa.

Grupa C

Tabela
1. Prosvjeta 2 2 0 0 5:1 6
2. Tiron 3 1 1 1 5:7 4
3. Delta Petrol 2 1 0 1 3:3 3
4. Enikon 3 0 1 2 3:5 1

Rezultati do sada odigranih utakmica u grupi C: Enikon - Delta Petrol 0:1, Prosvjeta - Tiron 3:0, Enikon - Prosvjeta 1:2, Delta Petrol - Tiron 2:3, Enikon - Tiron 2:3.
Raspored preostalih utakmica u grupi C: Delta Petrol - Prosvjeta.

Grupa D

Tabela
1. Prosvjeta 2 2 0 0 5:1 6
2. Tiron 3 1 1 1 5:7 4
3. Delta Petrol 2 1 0 1 3:3 3
4. Enikon 3 0 1 2 3:5 1

Rezultati do sada odigranih utakmica u grupi D: Enikon - Delta Petrol 0:1, Prosvjeta - Tiron 3:0, Enikon - Prosvjeta 1:2, Delta Petrol - Tiron 2:3, Enikon - Tiron 2:3.
Raspored preostalih utakmica u grupi D: Delta Petrol - Prosvjeta.

Grupa E

Tabela
1.Termoelektrana 3 1 1 1 9:4 7
2. Trgošped 3 2 0 0 10:4 5
3. Šumarija 2 1 0 1 3:2 4
4. Crveni križ/krst 2 0 1 2 1:4 0
5. Hary Electrics 2 0 0 2 3:12 0

Rezultati do sada odigranih utakmica u grupi E: Termoelektrana - Crveni krst/križ 2:0, Trgošped Hary Electrics 7:1, Termoelektrana - Trgošped 2:2, Crveni krst/križ - Šumarija 1:2, Termoelektrana - Hary Electrics 5:2, Trgošped - Šumarija 1:1.
Raspored preostalih utakmica u grupi E: Termoelektrana - Šumarija, Crveni krst/križ - Hary Electrics, Crveni krst/križ - Trgošped, Hary Electrics - Šumarija.

Lista strijelaca:
Edib Sikira (Termoelektrana) 5, Nedim Čajo, Elmin Škulj (DEELA) 4, a po tri gola postigli su: Haris Hinović, Elzudin Mašić (Tiron) , Numo Begovac (Prosvjeta), Kenan Hrusto (KSC),Alen Delić(DEELA), Elvedin Agičić (Trgošped), Tarik Begić (UPOK) 3.

KakanjLive

Nazad na naslovnicu Objavite na Facebook-u