KakanjLive | Petak, 22.09.2017. godine

Rezultati i tabele trećeg dana turnira

28.12.2016. - U drugu fazu takmičenja plasman izborilo 12 ekipa

001

Odigrano je 36 utakmica prve faze Novogodišnjeg malonogometnog turnira Kakanj 2016.Druga faza takmičenja počinje sutra, u četvrtak, 29. decembra kada će biti formirane četiri grupe po tri ekipe.

Grupa A
1.EL HA nekretnine (Visoko) 6
2.Santos (Kakanj) 4
3.Bazen Benat (Kakanj) 2
4.Green Firm (Kakanj) 0

Raspored i rezultati odigranih utakmica:
Green Firm - Bazen Benat 2:5; Santos - EL HA nekretnine 0:5 (ponedjeljak)
Green Firm - Santos 1:3, Bazen Benat - EL HA nekretnine 2:4 (utorak),
Green Firm - EL HA nekretnine 1:3, Bazen Benat - Santos 1:4 (srijeda)

Grupa B
1.Zamm MC (Sarajevo) 6
2.Milovići (Kakanj) 4
3.AB Petrol (Kakanj) 2
4.Delta Petrol (Kakanj) 0

Raspored i rezultati odigranih utakmica:
Delta Petrol - Zamm MC 0:4, AB Petrol - Milovići 2:3 (ponedjeljak),
Delta Petrol - AB Petrol 0:1, Zamm MC - Milovići 2:0 (utorak),
Delta Petrol - Milovići 0:4, Zamm MC - AB Petrol 2:1(srijeda)

Grupa C
1.Sajmir (Vogošća) 5
2. Begagića put (Zenica)4
3. Bios (Visoko) 3
4.Mesnica Zmajevac (Kakanj) 0

Raspored i rezultati odigranih utakmica:
Sajmir - Begagića put 1:0, Mesnica Zmajevac - Bios 0:1 (ponedjeljak)
Sajmir - Mesnica Zmajevac 5:2, Begagića put - Bios 2:1(utorak)
Sajmir - Bios 1:1, Begagića Put - Mesnica Zmajevac 3:0 (srijeda)


Grupa D
1.Nova trgovina S 6
2.Veseli rudari (Kakanj) 3
3.Rekreativci (Kakanj)2
4.Euromas (Zenica) 1


Raspored i rezultati odigranih utakmica:
Euromas-Veseli rudari 0:3, Rekreativci - Nova trgovina S 1:6 (ponedjeljak)
Euromas - Rekreativci 1:1, Veseli rudari - Nova trgovina S 0:1 (utorak)
Euromas - Nova trgovina S 1:4, Veseli rudari - Rekreativci 1:1 (srijeda)


Grupa E
1.BEGED (Kakanj) 5
2.Tigar Trade (Kakanj) 4
3.Mendo i raja (Kakanj) 3
4.Elo i raja (Kakanj) 0

Raspored i rezultati odigranih utakmica:
Mendo i raja - BEGED 2:2, Tigar Trade - Elo i raja 5:2 (ponedjeljak)
Mendo i raja - Tigar Trade 2:4, BEGED - Elo i raja 7:4 (utorak)
Mendo i raja - Elo i raja 14:1, BEGED - Tigar Trade 2:1 (srijeda)

Grupa F
1. Crni labud (Ilijaš) 4
2. Asocijacija mladih SDA(ZDK) 4
3. Retro Pub Medica (Kakanj) 4
4. Đ.S. Komerc (Visoko) 0

Rezultati odigranih utakmica:
Crni labud - Đ.S. Komerc 1:0, Asocijacija mladih SDA - Retro Pub Medica 5:3 (ponedjeljak)
Crni labud - Asocijacija mladih SDA 2:0, Đ.S. Komerc - Retro Pub Medica 2:4 (utorak)
Crni labud - Retro Pub Medica 1:2, Đ.S. Komerc - Asocijacija mladih SDA 0:3(srijeda)

Turnir se nastavlja takmičenjem u  četiri nove grupe po tri ekipe.

Ulaznica za cjelodnevni program je 2,00 KM.

Nazad na naslovnicu Objavite na Facebook-u