KakanjLive | Srijeda, 23.08.2017. godine

Remi Mladosti i Zvijezde

07.07.2017. - Mladost je u trećem kontrolnom susretu u okviru priprema za novu sezonu u Premijer ligi BiH remizirala sa ekipom Zvijezde 1:1

Mladost070717

Nakon pobjeda protiv Bosne V. i Veleža Mladost remizirala sa Zvijezdom iz Gradačca

Nakon pobjeda protiv visočke Bosne (5:0) i mostarskog Veleža (2:0) na stadionu Luke u Visokom, ekipa dobojske Mladosti je danas u trećem kontrolnom susretu pred start nove sezone remizirala sa ekipom Zvijezde iz Gradačca u etno selu Stanišići odigravši 1:1.

U vodstvo dolazi prvoligaš iz Gradačca u 25. minuti, da bi Hiroš poravnao rezultat u 35. minuti što će se na kraju ispostaviti i kao konačan rezultat.

Za ekipu Edisa Mulalića od prve minute su nastupili: Velić, Metalsi, Isaković, Karahmet, Čomor, Zahirović, Šećerović, Arežina, Lazić, Hiroš i Aganspahić, dok su u drugom poluvremenu svi rezervisti dobili priliku za igru.

Mladost drugi dio priprema obavalja u etno selu Stanišići od 5. do 14. jula, a naredni protivnik Mladosti je ekipa Zvijezde 09, već za dva dana, dok je planirano odigravanje prijateljskog susreta i sa ekipom Zemuna (12.jula).