KakanjLive | Četvrtak, 14.12.2017. godine

Remi Mladosti i Slobode

16.09.2017. - Mladost je drugi put remizirala u ovoj sezoni na domaćem terenu. Dilaver je doveo Dobojane u vodstvo u devetoj minuti, a u finišu prvog poluvremena za goste je pogodio Ćulum

mladostsloboda

Mladost i Sloboda su remizirali u okviru osmog kola Premijer lige BiH odigravši 1:1. Mladost je već iz prve prilike u devetoj minuti susreta došla u vodstvo od 1:0, a strijelac je bio Haris Dilaver. U finišu prvog poluvremena gosti su preko Milana Ćuluma došli do poravnanja i ispostavit će se kasnije konačnog rezultata 1:1.

FK MLADOST DK – FK SLOBODA 1:1 (1:1)

Stadion: MGM Farm Arena Gledalaca: 500.

Sudije: Admir Šehović (Sarajevo), asistenti: Amer Macić (Mostar), Dženan Milić (Sarajevo). Četvrti sudija: Mateo Musa (Čitluk). Delegat: Miloš Brkić (Laktaši), posmatrač suđenja: Antonio Blažević (Višići).

Strijelci: 9. min Haris Dilaver (1:0), 42. min Milan Ćulum (1:1).

Žuti kartoni: Čomor, >Regoje, Šećerović, Isaković (Mladost), Mehmedagić, Jahić, Ordagić (Sloboda)

MLADOST: Bukvić, Regoje, Čomor (od 65. min Kulović) , Benović, Isaković, Arežina (od 58. min Aganspahić), Šećerović, Šišić, Hiroš, Mišić, Dilaver.Trener: Edis Mulalić.

SLOBODA: Muminović, Todorović, Ordagić, Ziljkić (od 74. min Husić), Grahovac (od 85. min Osmanagić) , Lazevski, Mehmedagić, Jahić (od 62. min Hairlahović), Ćulum, Ignjatović, Krpić. Trener: Amir Spahić.