KakanjLive | Subota, 17.11.2018. godine

Remi Mladost u Bijeljini

03.12.2017. - U direktnom okršaju za šestu poziciju koja vodi u Ligu za prvaka, nogometaši Mladosti izborili neriješen rezultat i stekli realne šanse da u nastavku prvenstva ostvare željeni cilj

crvenalegijasarajevo

Iako je utakmica završena najnepopularnijim rezultatom(0:0), malobrojni promrzli gledaoci mogli su uživati u jednom izuzetno kvalitetnom i zanimljivom susretu dva ravnopravna protivnika, kojem su jedino nedostajali golovi. Radnik je imao zrelije prilike , ali su napadači Mladosti Abid Mujagić u 68. i Aladin Šišić u 84.minuti pogodili stativu, odnosno prečku i objektivno rečeno, neriješen rezultat je i najpravdedniji ishod ove uzbudljive utakmice.

Radnik – Mladost 0:0

Gradski stadion u Bijeljini. Gledalac 300. Glavni sudija: Irfan Peljto(Sarajevo). Pomoćnici: Bojan Maksimović(Modriča) i Dženan Milić(Sarajevo). Četvrti sudija: Dragan Petrović(Banja Luka). Posmatrač suđenja: Dragan Marić(Srbac). Delegat utakmice: Ekrem Ibreljić(Fojnica).
Žuti kartoni: Radović, Glišić i Vasić (Radnik), Hiroš, Vazda, Šišić i Mujagić(Mladost).
RADNIK: Lučić, Radović(od 22.Merajić), Arnautović(od 68.Stojanović), Beširević, Vasić, Janković(od 46.Srećković), Glišić, Hodžurda, Đurić, Okić, Šerbečić.Trener:Mladen Žižović.
MLADOST: Velić, Metalsi, Šišić, Aganspahić(od 63.Dilaver), Lazić, Hiroš, Regoje, Vazda, Karahmet(od 46.Benović), Mujagić, Mišić.Trener:Bakir Šerbo.