KakanjLive | Subota, 17.11.2018. godine

Remi juniora BiH i Makedonije u Doboju

26.04.2018. - Juniorske reprezentacije BiH i Makedonije odigrale su i drugi prijateljski meč u smo tri dana. Na stadionu fudbalskog kluba Mladost Doboj-Kakanj U18 reprezentacije BiH i Makedonije su remizirale odigravši 0:0.

Fudbalski klub Mladost DK bio je domaćin još jedne utakmice nacionalne selekcije Bosne i Hercegovine. U srijedu 26. aprila 2018. godine na stadionu u Doboju prijateljski susret odigrali su juniori reprezentacija Bosne i Hercegovine i Makedonije.

Bh juniori su dominirali tokom prvih 45 minuta susreta i imali su dvije izgledne prilike da postignu gol, ali ostalo je početnih 0:0. Armin Imamović u 32. minuti nije uspio realizovati jedanaesterac. Šutirao je pored gola Davida Denkovskog.

I u drugom poluvremenu mreže su mirovale i susret je završen rezultatom 0:0. Bio je ovo drugi međusobni duel ove dvije selekcije, a prvi koji je igran u Vogošći bh juniori su dobili rezulttaom 1:0 golom Alena Dejanovića.

BIH – MAKEDONIJA 0:0 (0:0)