KakanjLive | Nedjelja, 23.09.2018. godine

Prvi remi Mladosti u ligi za opstanak

07.04.2018. - Mladost i Sloboda podijelili su bodove u Doboju u okviru četvrtog kola lige za opstanak odigravši 1:1.

MladostSloboda

Mladost i Sloboda remizirali su u Doboju odigravši 1:1 u četvrtom kolu lige za opstanak. Domaći su do vodstva došli u 42. minuti susreta kada je sjajno pogodio Aladin Šišić, a samo minut kasnije izjednačio je Darko Todorović koji je pogodio sa dvadesetak metara donji desni ugao gola Semira Bukvića. U drugom poluvremenu Mladost je napadala i pokušavala doći do pobjede, ali mreža Azira Muminovića na golu tuzlanskog tima se nije tresla i susret je okončan podjelom bodova. Sa ovim bodom Mladost je i dalje na vrhu lige za opstanak, a u narednom kolu ekipa Edisa Mulalića gostuje na Bilinom polju gdje će snage odmjeriti sa zeničkim Čelikom.

MLADOST DK – SLOBODA  1:1 (1:1)

Stadion: Doboj. Gledalaca: 300

Sudije: Haris Kaljanac (Sarajevo), Dalibor Hrstić (Ljubuški), Marko Perić (Mostar), Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo). Delegat: Goran Skoko (Ljubuški).

Strijelci: 42' Šišić (1:0), 43' Todorović (1:1)

Žuti kartoni: Šećerović, Mujagić (Mladost), Smajić, Osmanagić, Husić, Terzić (Sloboda)

MLADOST DK: Bukvić, Metalsi, Isaković, Mišić, Karahmet, Zahirović (od 64. min Hiroš), Arežina, Šećerović, Pandža (od 51. min Lazić), Šišić (od 46. min Mujagić), Dilaver. Trener: Edis Mulalić.

SLOBODA: Muminović, Terzić, Ivetić, Skahić, Rustemović, Todorović, Smajić 8od 63. Bekić), Grahovac (od 89. Salihović), Osmanagić (od 75. min Mijić), Ignjatović, Husić. Trener: Slavko Petrović.