KakanjLive | Subota, 16.12.2017. godine

Poraz odbojkaša Kaknja u Bijeljini

23.10.2016. - Odbojkaši Radnika bili su bolji od izabranika trenera Almira Aganovića i zabilježili maksimalnu pobjedu(3:0)

odbojka_na_mrezi

Prvo ovosezonsko gostovanje odbojkaša Kaknja okončano je uvjerljivim porazom. U prva dva seta izabranici trenera Almira Aganovića pružili su jak otpor bijeljinskim odbojkašima, ali nažalost, nisu uspjeli osvojiti niti jedan set.Radnik je prvi set dobio sa 25:22,a drugi 25:23. U trećem setu domaći odbojkaši bili su znatno uvjerljiviji, što pokazuje i konačni ishod ovog seta (25:15).

Utakmicu je vodio sudijski par Siniša Ovuka(Banja Luka) i Mirza Bašić(Lukavac), čije je dijelenje pravde delegat Radovan Vračević iz Dervente ocijenio vrlo dobrim.
Priliku za popravi odbojkaši Kaknja imat će u trećem kolu kada im u goste dolazi ekipa Gradine-Herceg iz Srebrenika.