KakanjLive | Subota, 15.12.2018. godine

Poraz odbojkaša Kaknja od lidera Mladosti

01.12.2018. - U derbiju osmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, vodeća Mladost maksimalnim rezultatom(3:0) porazila odbojkaše Kaknja

detaljvelikabrskoDetalj utakmice

Brčaci su opravdali ulogu favorita i bez većih teškoća stigli do osme pobjede. Izabranicima trenera Branka Mišića trebalo je samo sat vremena da savladaju ekipu Kaknja i potvrde svoju višegodišnju dominaciju u bh.odbojci. Nešto jači otpor ekipa Kaknja pružila je u prva dva seta , koja su domaći dobili identičnim rezultatom (25:21). U trećem setu domaći su deklasirali Aganovićev sastav koji je osvojio samo 13 poena! što najbolje pokazuje razliku u kvaliteti ova dva najbolja bosanskohercegovačka premijerligaša koji skoro dvije decenije drže primat u bh.odbojci.

Za ekipu Kaknja debitirao je Nebojša Januzović, koji je pravo nastupa stekao nakon dužeg čekanja potrebne dokumentacije za registraciju.

Prije utakmice u Brčkom, odbojkaši Kaknja bili su gosti kod svog sponzora „STRONG NUTRITRION“, čiji je vlasnik naš Kakanjac Darko Škoda, koji ih je lijepo ugostio , na čemu su se javno zahvalili.

detsponzoru brskomOdbojkaši Kaknja u Brčkom u posjeti kod sponzora

Mladost –Kakanj 3:0

Sportska dvorana JU Gimnazija“Vaso Pelagić“ u Brčkom. Gledatelja 200. Sudije: Adnan Muzur(Hrasnica) i Srđan Cvijanović(Modriča). Delegat utakmice; Faruk Softić(Breza).Utakmica 8.kola Premijer lige BiH.Mladost-Kakanj 78. Rezultat:3:0, po setovima: 25:21, 25:21, 25:13.

OK Mladost(Brčko):Trakić, Čendić, Janjić, Čolo, Eminović, Zimonjić, Kisić, Divljan, Božić, Lukić,Kerošević. Trener:Branko Mišić.
OK KAKANJ 78: Januzović, Milovanović, Krivokapa, Šljivo, Mehić, Fazlić, Ružić, Fejzović, Mustafić, Vehab. Trener Almir Aganović.