KakanjLive | Petak, 22.09.2017. godine

Poraz Mladosti na Pecari

20.08.2017. - Na stadionu Pecara u Širokom Brijegu Mladost je pretrpjela prvi poraz u novoj sezoni Premijer lige BiH

crvenalegijasarajevo

Ekipa Mladosti iz Doboja kod Kaknja je pretrpjela prvi poraz u ovoj sezoni u Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Širokobriježani su uspjeli nanijeti prvi poraz ekipi Edisa Mulalića iako je Mladost imala vodstvo od 1:0.

Regoje je doveo Mladost u vodstvo u 31. minuti, ali je Jurić pogodio u finišu prvog poluvremena i sa rezultatom 1:1 se otišlo na odmor. U nastavku su Ćorić i Čabraja odnijeli pobjedu timu sa Pecare.

Široki - Mladost 3:1 (Jurić 45+1, D.Ćorić 60', Čabraja 90' / Regoje 31')

Široki: Bilobrk, Matić, Barišić, Ćorić, Baša, Menalo, Jurić, Begonja, Bralić, Marković.

Mladost: Velić, Metalsi, Zahirović, Šišić, Aganspahić, Arežina, Lazić, Šećerović, Regoje, Karahmet, Isaković.