KakanjLive | Subota, 18.11.2017. godine

Pavić više ne računa na Dujkovića

20.10.2017. - Dujković je na poluvremenu u Siminom Hanu došao u sukob sa navijačima Rudara i kako mu ovo nije bio prvi incident Uprava kluba na prijedlog trenera Pavića odrekla se usluga ovog iskusnog golmana

002dujkovicpotpis3

-Neupitne su igračke kvalitete Ratka Dujkovića, međutim nije opravdao epitet pojačanja i naš rastanak je bio neminovan. I prije toga je narušavao klupsku disciplinu, a svađa sa navijačima za vrijeme utakmice sa Slogom je samo kulminacija svega toga i mi sigurno na njega nećemo računati u nastavku sezone, rekao je trener Rudara Boris Pavić.

Ratko Dujković ima važeći ugovor sa Rudarom do kraja sezone, pa ostaje pitanje kako će se zeleno-crni i Dujković rastati.

Potsjećamo, u deset susreta u ovoj sezoni Dujković je primio 11 golova i sigurno je da nije opravdao ulogu pojačanja. Dujkovića će u duelu sa Metallegheom zamjeniti dvadesettrogodišnji Ajdin Čelebić koji je već branio u jednom susretu u ovoj sezoni kada su zeleno-crni u četvrtom kolu na Piroti savladali Travnik rezultatom 2:0.