KakanjLive | Subota, 19.08.2017. godine

OKI Kakanj 92 bolji od Čelića

30.10.2016. - U IV kolu Prve lige BiH u sjedećoj odbojci OKI Kakanj 92 na svom terenuu nije dozvolio iznenađenje i rezultatom 3:0 savladao je goste iz Čelića

sjedeca

OKI Čelić je u Kaknju tražio prekid crne serije i sa povećanim ambicijama ušli su u meč protiv OKI Kakanj 92.Da im se ambicije neće ostvariti pokazao je prvi set kojeg domaći igrači rješavaju u svoju korist rezultatom 25:12. Na prvom tehničkom time-outu je bilo 8:6 ,da bi Kakanjci na drugom tehničkom imali 16:9 i do kraja seta dozvolili gostima iz Čelića još tri poena i poveli u setovima 1:0.

U drugom i trećem setu gosti su pokušali da promjene nešto nabolje, ali raspoloženi Kakanjci rutinski su završili oba seta u svoju korist rezultatima 25:18 i 25:20, što je donijelo nova tri boda i veliko samopouzdanje pred slijedeća dva kola kada OKI Kakanj 92 igra sa Igmanom u Pazariću i OKI Kalesijom u Kaknju.

U dosadašnjem dijelu prvenstva OKI Kakanj 92 je imao polovičan rezultat,dvije pobjede i dva poraza,pa je ova pobjeda došla u pravi čas pred dvije naredne utakmice koje bi Kakanjce vratili u utrku za naslov zajedno sa ekipama Zenice,Bosne, Maglaja i Brčkog koje imaju imperativ prelaska u veći rang takmičenja.

OKI KAKANJ-OKI ČELIĆ 3:0  /25:12; 25:18; 25:20 /

OKI Kakanj: Nedžad Merdić, Mukades Trako, Nermin Plasto, Emir Zečević,Hajrudin Zekić, Ševko Imamović, Samir Mehinović, Haris Čišija,Abdel Fazlić,Malik Brkić, Abdul-Samed Ademi,trener Abid Čišija

OKI Čelić: Muharem Smajić, Mehmedalija Begović, Damir Ljaljić, Emin Kozarević, Enver Halilović, Sead Bikić, Senad Beganović, Mladen Stević

Sudijski dvojac: Orhan Delibašić, Edin Begović oba iz Zenice.