KakanjLive | Ponedjeljak, 21.08.2017. godine

Objavljujemo preliminarne rezultate za izbore u MZ

02.07.2017. - Ovu su službeno još uvijek nepotvrđeni rezultati za kandidate koji su dobili najviše glasova, a poslije današnjeg izbornog dana za savjete mjesnih zajednica


Birački odbori, članovi komisije i posmatrači, poslije 18,00 sati u zgradu Općine donosili su, primali i prebrojavali glasove sa listića.

U 37 mjesnih zajednica birali su su savjeti. Kandidat sa jedne liste u jednoj mjesnoj zajednici koji skupi najviše glasova, automatski je i predsjednik tog savjeta. Evo popisa kandidata po mjesnim zajednicama koji su na taj način još uvijek preliminarnim rezultatima postali predsjednici savjeta:

Bičer, Suvad Šehić, 115 od 247 glasova;
Bijele Vode, Almir Trakić, 105 od 170 glasova;
Bjelavići, Mustafa Čaluk, 57 od 174 glasa;
Brežani, Haris Lopo, 128 od 240 glasova;
Brnjic, Ferid Delić, 79 od 221 glasa;
Brnj, Hamdo Talić, 48 od 108 glasova;
Bilješevo, Muzafer Gađun, 65 glasova od 147;
Bukovlje, Almedina Demir, 52 od 100 glasova;
Čatići, Stjepan Šljivić, 94 od 243 glasa;
Donji Kakanj,Elmedin Alajbegović, 151 od 492 glasa;
Dubovo Brdo, Asim Škorić, 53 od 133 glasa;
Dumanac, Nedžad Brežak,47 od 211 glasova;
Doboj, Edin Hadžić, 224 od 572 glasa;
Haljinići,Marijan Mijačević,79, od 95 glasova;
Kakanj I, Tarik Jašarspahić, 238 glasova od 490 glasova;
Kakanj II, Samir Beganović, 78 od 277 glasova;
Krševac, Safet Šahman, 117 od 331 glasa;
Kraljeva Sutjeska, Žarko Šain Pavlić, 66 od 90 glasova;
Mramor, Munir Husika, 45 od 93 glasa;
Modrinje, Rašid Šahinović, 58 od 118 glasova;
Nažbilj, Petar Marković, 30 od 69 glasova;
Pope, Elmedin Karić, 71 od 163 glasa;
Podgora, Merzudin Duranović, 87 od 166 glasova;
Papratnica, Amar Ćosić, 62 od 138 glasova;
Povezice, Adnan Buza, 73 od 216 glasova;
Poljani, Aldin Kadrić, 36 od 63 glasa;
Ričica, Sedin Murtić, 72 od 144 glasa;
Seoce, Ibro Begić, 37 od 104 glasa;
Slapnica, Dženan Begić, 80 od 129 glasova;
Starposle, Mensur Šahman, 55 od 83 glasa;
Tršće, Mustafa Subašić, 158 od 327 glasova;
Termoelktrana, Nihad Tukić, 74 od 250 glasova;
Varda, Zemina Vehabović, 127 od 238 glasova;
Vukanovići, Tihomir Jaković, 40 od 73 glasa;
Veliki Trnovci, Vahid Mušija, 31 od 68 glasova;
Zagrađe, Vernes Amidžić, 78 od 119 glasova i
Zgošća, Almir Kubat, 106 od 228 glasova.

KakanjLive

Nazad na naslovnicu Objavite na Facebook-u