KakanjLive | Utorak, 19.11.2019. godine

Nova pobjeda odbojkaša Kaknja

03.11.2019. - U 6.kolu Premijer lige BiH, odbojkaši Kaknja na gostovanju u Brčkom porazili ekipu Tempa maksimalnim rezultatom 3:0 i sa nova tri boda zadržali drugo mjesto na tabeli

dvadanaBila je ovo četvrta pobjeda izabranika trenera Aganovića, koja je ostvarena za samo sat vremena.Novi premijer ligaš iz Ražljeva kod Brčkom nije bio dorastao protivnik boljoj , kvalitetnijoj i iskusnijoj ekipi Kaknja. U sva tri seta igrači Kaknja bili su dominatniji i domaćim odbojkašima prepustili samo 47 poena, što najbolje oslikava razvoj događaja na parketu u 62.minute koliko je trajao ovaj susret dva neravnopravna protivnika.

Rezultati 6.kola

OK“Modriča“-Domaljevac 3:2, Borac-Bosna 1:3, Tempo-Kakanj 0:3, MOK Jedinstvo-Radnik 3:0.Slobodna je bila ekipa Maglića iz Foče.

TABELA:

1. MOK Jedinstvo 18, 2. Kakanj 12, 3.Maglić 9, 4.Domaljevac 9, 5.Modriča 8, 6.Bosna 6, 7.Borac 3, 8.Radnik 1, 9.Tempo 0 bodova.

PAROVI VII kola 5/6.novembra 2019.

OK „Kakanj 78“-Radnik (Bijeljina), MOK Jedinstvo-Maglić, Bosna-Tempo, Domaljevac-Borac.Slobodna ekipa Modriče.

OK „Tempo“ – OK „Kakanj 78“ 0:3

Dvorana Gimnazije u Brčkom. Gledalaca 100. Sudije: Siniša Ovuka i Šefika Hasanić. Delegat/kontrolor: Adem Rožajac(Hrasnica). Utakmica 6.kola Premijer lige BiH. OK „Tempo“ Ražljevo kod Brčkog – OK „Kakanj 78“ 0:3, po setovima; 15:25, 19:25, 13:25.
OK "TEMPO": Nedeljko Nikolić, Siniša Pajić, Vukašin Trifković, Ljutimir Ivanić, Saša Zimonjić, Stefan Kisić, Azur Kurtić, Danijel Đurić, Danijel Lazukić, Marko Niketić. Trener: Pero Stević.
OK "KAKANJ 78": Džemil Jelašković, Marko Milovanović, Muris Krivokapa, Armin Šljivo, Edin Mehić, Adin Fazlić, Danilo Ružić, Bahrija Zenović, Armin Fejzović, Sejdin Mustafić, Armin Vehab, Faris Čobo. Trener: Almir Aganović.