KakanjLive | Srijeda, 28.06.2017. godine

Nova pobjeda odbojkaša Kaknja

25.02.2016. - Odbojkaši Kaknja maksimalnim rezultatom (3:0) pobijedi poljednjeplasiranu ekipu Ilijaša

okkakanjekipa16

U srijedu 17. februara odigrano je redovno 16.kolo Premijer lige BiH u kojem su odbojkaši Kaknja maksimalnim rezultatom (3:0) pobijedi poljednjeplasiranu ekipu Ilijaša

Odbojkaši Kaknja pobjedom protiv fenjeraša Ilijaša nastavili su pobjedonosnu seriju koja traje već osam kola. S obzirom na drastičnu razliku u kvaliteti i rejtingu,pitanje pobjednik a se znalo i prije meča.Prva dva seta izabranici trenera Aganovića riješili su za 40.minuta, dok je treći set neočekivano trajao duže (27minuta) jer je trener Aganović šansu pružio rezervistima,što su gosti iz Ilijaša, koje predvodi bivši igrač i trener Kaknja Zdravko Barić, iskoristili i pružili jači otpor, ali su Švabini poletarci uspjeli na poen razliku riješiti ovaj set i stići do maksimalne pobjede.

Slobodno možemo konstatirati da je ovo bio samo lagani trening uoči subotnjeg derbi susreta protiv vodeće Mladosti u Brčkom.
U odnosu na prošlo kolo u kojem su sve pobjede ostvarile gostujuće ekipe, ovaj put domaći su zabilježili pun pogodak i gostima prepustili samo jedan set !

REZULTATI: Kakanj 78.-Ilijaš 3:0, Gacko-Borac 3:0, Domaljevac-Ljubinje Bankom 3:0, Jedinstvo-Radnik 3:1, Mladost-Gradina Herceg 3:0.

REDOSLIJED: 1. Mladost 46, 2.Kakanj 40, 3. Radnik 30, 4.Jedinstvo 30, 5.Gradina Herceg 23, 6.Gacko 23, 7.Borac 17, 8.Domaljevac 16, 9.Ljubinje Bankom 12, 10.Ilijaš 3 boda.

U 17.kolu 27.februara/veljače igraju: BRČKO:Mladost-Kakanj 78, SREBRENIK:Gradina Herceg-Jedinstvo, BIJELJINA:Radnik-Domaljevac, LJUBINJE:Ljubinje Bankom-Gacko i BANJA LUKA:Borac-Ilijaš.

Kakanj 78 – Ilijaš 3:0
(25:15.25:17.27:25)
KAKANJ Sportska dvorana KSC. Gledatelja 100. Suci: Miodrag Ilić(Ljubinje) i Srđan Baralić(Pale). Delegat: Slavko Grgić (Breza).
KAKANJ 78: Lepić, Pinjić, Škulj, Krivokapa, Aganović, Šljivo, Berbić, Ružić, Fejzović, Mustafić, Delibašić, Tadić. Trener:Almir Aganović.
ILIJAŠ: Hasečić, Kadrić, Bešlija, Bajramović, Matković, Osmanović, Hasanbegović, Čamdžić.Trener: Zdravko Barić.