KakanjLive | Srijeda, 28.06.2017. godine

Nova pobjeda odbojkaša Kaknja

26.02.2017. - U okviru 17. kola Premijer lige BiH, odbojkaši Kaknja porazili solidnu momčad Domaljevca i nastavili pobjedonosni niz

mustafic_lepic Libero Sejdin Mustafić prima čestitke trenera Lepića

Kao što se i očekivalo, jer objektivno ekipa Kaknja je mnogo kvalitetnija od gostiju iz Domaljevca kod Šamca, izabranici trenerskog tandema Aganović-Lepić, upisali su još jednu pobjedu i potvrdili da nisu slučajno uz bok vodećoj Mladosti.

Prvi set igrači Kaknja dobili su bez teškoća (25:17) i najavili da će opravdati ulogu favorita. Međutim, u drugom setu, koji je trajao 26 minuta, gosti su iznenadili i izjednačili rezultat u setovima (1:1). Njihovom trijumfu u ovom setu doprinijelo je malo opuštanje naših odbojkaša, ali i veća minutaža pojedinim mladim igračima, koji očito još nisu spremni da ponesu teret teških premijerligaških nastupa. U trećem setu igrači Kaknja djeluju mnogo sigurnije, homogenije i gosti ostaju na samo 15 osvojenih poena. Igrači Domaljevca nešto jači otpor pružaju u četvrtom setu, ali nedovoljno da zaustave razigrane Kakanjce, kojima je trebalo 89 minuta da dođu do svoje 15 ovosezonske pobjede.

U posljednjem kolu Kakanj 78 gostuje u Banjaluci gdje će snage odmjeriti sa niskopozicioniranom ekipom Borca koja se grčevito bori za opstanak u Premijer ligi BiH.

OK Kakanj 78 – Domaljevac 3:1
(25:17, 22:25, 25:15, 25:20)

Dvorana KSC u Kaknju. Gledatelja 200. Sudije: Srđan Baralić (Pale) i Minela Mešić (Sarajevo).Delegat: Radovan Vračević (Derventa).

OK KAKANJ 78: Muhamed Begić, Berin Pinjić, Haris Škulj, Muris Krivokapa, Armin Šljivo, Danilo Ružić, Almir Aganović, Armin Fejzović, Sejdin Mustafić, Marko Tadić, Armin Vehab, Adin Fazlić. Treneri:Ermin Lepić i Almir Aganović.

DOMALJEVAC: Matej Ivić, Amir Omerbašić, Milan Zoranović, Ivo Ivić, Velibor Vuković, Filip Nedić, Ivo Matić, Krešimir Mijić, Joso Tepeluk. Trener: Zlatko Ivić.