KakanjLive | Srijeda, 12.12.2018. godine

Mladost neporažena u Krupi

11.08.2018. - Izuzetno važan i vrijedan bod osvojen je u Krupi na Vrbasu

krupa (2)

Mladost je u četvrtom kolu osvojila  bod   u Krupi na Vrbasu i na taj način pokazala da  konsoliduje redove i vraća samopouzdanje, što je potpuno redizajniranoj ekipi iz Doboja u ovom trenutku bilo neophodno. Početak utakmice, na terenu koji je unače za goste neosvojiva tvrđava, pripao je domaćem timu. Prvih 45 minuta i 2:0, nisu ulijevali nadu, međutim Mladost se maestralno vratila u nastavku utakmice i završilo je 2:2.

Tim Branislava Krunića ispustio je danas veliku prednost od 2:0 i Mladost je u finišu meča stigla do jednog boda.

Mrežu golmana Bukvića  u 14. Minutui pogađa Elvir Koljić za prednost od 1:0. Bio je ovo njegov šesti gol u ovoj sezoni.  Lazar Marjanović je u 42. minuti pogodio za dva gola prednosti.

U 70. minuti Petar Bojo pogađa za 2:1, a u  sudijskoj nadoknadi je za konačnih 2:2 pogodio Abid Mujagić.