KakanjLive | Nedjelja, 19.11.2017. godine

Mladost kao favorit osvojila bod

21.10.2017. - Prosječna nogometna predstava u Vitezu završena bez pobjednika

fotombajtarevic
Prosječna igra Mladosti, donijela je još jedan bod na konto četveroplasirane ekipe Premijer lige BiH. Na Gradskom stadionu u Vitezu, pred oko 250 gledalaca od kojih 50-tak iz Kaknja, prIkazana je prosječna nogometna predstava. Ako se to očekivalo od Viteza koji je posljednji na tabeli, svakako nije od Mladosti. Gosti su poveli krajem prvog poluvremena. da bi domaći u drugom poluvremenu zaigrali odlučnije - izjednačili i poveli s 2:1. Tek je kapiten Isković uspio prevariti domaćeg golmana za 2:2. Bez obzira na prosječnost zaslužen bod Mladosti, protiv već otpisanog Viteza!

Vitez-Mladost 2:2

Vitez: Tirić, Brekalo, Tipurić, Stanić, Zukić, Karić, Đerić, Šantić, Novak, Peko, Vuković.
Mladost: Velić, Arežina, Lazić, šećerović, Hiroš, Regoje, Karahmet, Dilaver, Mujagić, Mišić, Isaković.