KakanjLive | Četvrtak, 16.08.2018. godine

Mladost i Krupa remizirali

10.12.2017. - Mladost i Krupa remizirali su u okviru 18. kola Premijer lige BiH odigravši 1:1 u Doboju. Na kraju susreta treneri obje ekipe bili su zadovoljni podjelom bodova.

aaaaaaaaaaaa

Mladost i Krupa su podijelili bodove u okviru 18. kola Premijer lige BiH odigravši 1:1. Mladost je u prvih 45. minuta imala terensku inicijativu i izglednije prilike, dok je gostujuća ekipa prva došla do gola u drugom poluvremenu, a vlastitu mreže je pogodio Metalsi u 67. minuti. Mladost je potom krenula po bod(ove), a napadi Mladosti su se isplatili u 84. minuti kada je desni bočni igrač Darko Mišić pogodio mrežu Fejzića za konačnih 1:1.

legijalopataTrener Krupe Slobodan Starčević poslije utakmice je pohvalio navijače i radnike Mladosti istakavši da su su pobjednici dana jer su zajedničkim snagama  vrlodobro pripremili teren za odigravanje utakmice.Na ovom transparentu to su istakli i „Legionari“ Mladosti.

MLADOST – KRUPA 1:1 (0:0)

Stadion u Doboju. Gledalaca: 250

Sudije: Vladimir Bjelica (I.Sarajevo), Senad Ibrišimbegović (Travnik), Jure Musa (Čitluk), Admir Šehović (Sarajevo). Delegat: Samir Ćupina (Sarajevo), posmatrač suđenja: Džemal Čalija (Sarajevo).

Strijelci: 0:1 Metalsi (AG – 67. minuta), 1:1 Mišić (84. minuta).

Žuti kartoni: Arežina, Šećerović (Mladost), Milutinović (Krupa).

MLADOST: Velić (od 60. Bukvić), Benović, Mišić, Metalsi, Regoje, Arežina (od 74. Vazda), Lazić (od 85. Kulović), Čomor, Šećerović, Aganspahić, Dilaver. Trener: Bakir Šerbo.

KRUPA: Fejzić, Makitian (od 78. Maksimović), Jašarević, Milutinović, Vukotić, Nikodijević, Savić, Aleksić, Milanović, Fajić (od 68. Kojić), Marjanović (od 82. Barić). Trener: Slobodan Starčević.