KakanjLive | Nedjelja, 19.11.2017. godine

Mladost i GOŠK remizirali u Gabeli

15.10.2017. - GOŠK i Mladost remizirali su 2:2 u susretu 11. kola Premijer lige BiH

crvenalegijasarajevo

Bošnjak je sa penala doveo domaću ekipu u prednost od 1:0. Mladost je uspjela iz prve šanse doći do izjednačenja, a strijelac za 1:1 bio je Mišić. Tri minute kasnije Rijad Kobiljar donosi novo vodstvo domaćim od 2:1. Mladost je u 78. minuti ponovo poravnala rezultat. Rezervista Karahmet je iskoristio dobru šansu u kojoj se našao i pogodio je za 2:2 u 78. minuti.

GOŠK - Mladost 2:2

Golove postigli:Bošnjak 37 (penal), Kobiljar 65 za GOŠK, a Mišić 62, Karahmet 78 za Mladost.

GOŠK: Kozić, Čolić, Bošnjak, Radeljić, Đajić, Zolj, Ramić, Deak, Vego, Kobiljar, Sušić.
MLADOST: Velić, Benović, Arežina, Lazić, Šećerović, Regoje, Vazda, Dilaver, Mujagić, Mišić, Isaković.