KakanjLive | Petak, 20.10.2017. godine

Deseta uzastopna pobjeda odbojkaša Kaknja

22.01.2017. - U okviru jedanaestog kola Premijer lige BiH, odbojkaši Kaknja na gostovanju u Srebreniku porazili domaću ekipu Gradine Herceg i nastavili pobjedonosni niz koji traje još od drugog kola kada su u Bijeljini poraženi od Radnika

ok kakanj 78 _texstU narednom kolu u Kaknju odbojkaši će igrati derbi prvenstva

U prvom ovogodišnjem nastupu, na gostovanju u Srebreniku, izabranici trenerskog tandema Aganović-Lepić, ostvarili su sigurnu pobjedu i nastavil i „mrtvu“ trku s vodećom Mladosti.

Oslabljena ekipa Gradine-Herceg nije bila dostojan partner našim odbojkašima. Istina, domaći su uspjeli dobiti drugi set (25:20) ali je to bilo sve što su postigli na ovoj utakmici. U trećem i četvrtom setu igrači Kaknja su pružili sjajnu partiju i za samo 80 minuta stigli do još jedne, desete u nizu pobjede, što je, nema dvojbe, uspjeh vrijedan pažnje.

S obzirom da je vodeća Mladost na svom parketu zabilježila maksimalnu pobjedu protiv Domaljevca (3:0), bodovna razlika je ostala nepromijenjena i Brčaci na subotnji derbi u Kakanj stižu s bodom prednosti.

Podsjećamo, jesenas su igrači Kaknja slavili u Brčkom sa 3:2 i ako u subotu pred svojim navijačima uspiju ponoviti uspjeh, imaju velike šanse da play off dočekaju na vodećoj poziciji, što je, nema sumnje, velika prednost u doigravanju za prvaka.

GRADINA HERCEG-KAKANJ 1:3
(22:25,25:20, 16:25,17:25)

Sportska dvorana u Srebreniku. Gledalaca 250. Sudije: Miroslav Ćorić i Siniša Ovuka (Banja Luka). Delegat:Radovan Vračević (Derventa).

GRADINA HERCEG:Sanel Imamović, Erdin Kešetović, Emir Selimović, Alen Harčinović, Nedim Slanjkić, Mirza Kambić, Armin Sinanović, Emir Jahić, Sanjin Tursunović.Trener: Zlatan Sitarević.
OK KAKANJ: Almir Aganović, Muris Krivokapa, Armin Fejzović, Marko Tadić, Danilo Ružić, Sejdin Mustafić, Armin Šljivo, Haris Škulj, Muhamed Begić, Armin Vehab, Adin Fazlić, Hajrudin Sužanj. Treneri: Almir Aganović i Ermin Lepić.